درباره ما ؛ گروه طراحی استارکد با هدف کم کردن زمان طراحی و مدل سازی دانشجویان و فعالان در حوزه معماری و نرم افزار تاسیس شده است ، فایلهای بارگزاری شده در استارکد از کاربردی ترین طرح ها و مقالات و سایر فایل های مورد نیاز رشته های معماری و عمران هستند که علاوه برتنوع در طراحی باعث افزایش خلاقیت دانشجو یا کاربر میشود ، لازم به ذکر است که فایل های بارگزاری شده اکثرا توسط تیم استارکد تولید یا طراحی شده اند. این درباره تیم ما بعنوان یک تیم معماری است.

درباره ما؛ تیم معماری معمولا از یک معمار اصلی پشتیبانی می کنند و بخشهای قابل توجهی از توسعه معماری را با راهنمایی معمار انجام می دهند. تیم ممکن است در هر مکان برای یک تا پنج عضو داشته باشد – به طور معمول حداقل یک تجربه معماری ارشد را دارد (اگرچه هر پنج نفر ممکن است ارشد باشند) .

گروه معماری استارکد از معماران و دانشجویان معماری تشکیل شده است که با ارائه فایل های معماری و عمران سعی در ارتقا دانش دانشجویان و طراحان دارد.

یک تیم گروهی از افراد (انسانی یا غیر انسانی) است که برای رسیدن به هدف خود با هم همکاری می کنند.

همانطور که پروفسور لی تامپسون از دانشکده مدیریت Kellogg تعریف کرده است ،  تیمی گروهی از افراد است که از نظر اطلاعات ، منابع ، دانش و مهارت ها به هم وابسته هستند و سعی می کنند تلاش های خود را برای رسیدن به یک هدف مشترک ترکیب کنند”. 

یک گروه لزوماً یک تیم تشکیل نمی دهد. تیم ها به طور معمول دارای اعضای با مهارت های مکمل هستند و از طریق یک تلاش هماهنگ باعث ایجاد هم افزایی می شوند که به هر یک از اعضا امکان می دهد نقاط قوت خود را به حداکثر برسانند و نقاط ضعف خود را به حداقل برسانند. Naresh Jain (2009) ادعا می کند:

اعضای تیم باید یاد بگیرند که چگونه به یکدیگر کمک کنند ، به اعضای دیگر تیم کمک کنند تا پتانسیل واقعی خود را دریابند و محیطی ایجاد کنند که به همه اجازه دهد از محدودیت های خود فراتر روند.  

گروه معماری استارکد از معماران و دانشجویان معماری تشکیل شده است که با ارائه فایل های معماری و عمران سعی در ارتقا دانش دانشجویان و طراحان دارد.