شناسه خبر: 1583
بازدید: 320

پنل کاغذ نما چیست؟

سیستم پنل کاغذی

 ULMA راه حل های معماری را برای نما های متنوع ارائه می دهد. طیف گسترده ای از پانل های روکش دار را می توان با هر پروژه تطبیق داد ، امکان برش پانل های سفارشی و قالب های انعطاف پذیر را فراهم می آورد. سازگاری ، انعطاف پذیری ، زیبایی شناسی برش و دوام عالی بهترین مزیت های آنهاست. پارچه تمیز PAPER بر اساس شکل کاغذ خراشیده شده اجرا می شود.

سیستم پنل کاغذی

مزایای پنل های کاغذ نما:

  1. محصولی غیر متخلخل

2-پنل بسیار سبک

3-مقاومت بالا در برابر کشش و فشرده سازی

4-مقاومت در برابر شوک بالا

5-درمان بعد از گرافیتی

6-دوام رنگ بالا.

7-مقاوم در برابر محیط های صنعتی و شور

8-هیچ فلز سنگین در ترکیب آنها نیست

9-در برابر مواد شیمیایی بسیار مقاوم است

10-در چرخه انجماد و ذوب بدون تغییر است

11-محصول را می توان در محل کار تنظیم کرد

12-متنوع و متنوعی از بافت و رنگ

13-سهولت نگهداری

سیستم پنل کاغذی

هسته پنل ULMA   با استفاده از مخلوطی از سنگدانه های سیلیس ، کوارتز و بازالت با رزین های پلی استر تولید می شود. پانل های بتونی پلیمری توسط محافظ سطحی به نام SHIELD PLUS محافظت می شود که محافظت فوق العاده ای در برابر اشعه ماوراء بنفش و سایر عوامل جوی می کند.

آخرین رزین های قابل حرارتی نسل جدید آن با استفاده از فناوری و فرآیندی منحصر به فرد در ULMA ، به محصولات محافظت در برابر آب و هوا می پردازند که آنها را برای استفاده در خارج از کشور ایده آل می کند. عدم وجود متخلخل ، هم از بتن پلیمری و هم از لایه SHIELD PLUS به این معنی است که نگهداری از نما محدود به تمیز کردن آسان به صورت دوره ای با صابون و آب است.

سیستم پنل کاغذی

پنل کاغذ نما چیست؟

نما تهویه یک سیستم پوشش دیوارهای ساختمان است که یک محفظه تهویه بین پوشش و عایق باقی می گذارد. در جامعه دانشگاهی اروپا ، به عنوان کارآمدترین سیستم برای رفع عایق ساختمان ، از بین بردن پل های حرارتی ناخواسته و همچنین مشکلات تراکم و در نتیجه دستیابی به یک رفتار عالی هیدرومتریک عالی ساختمان در نظر گرفته شده است.

سیستم پنل کاغذی

پایداری:

ULMA  متعهد است تا مواد قابل بازیافت ، قابل استفاده مجدد ، غیر آلوده کننده و شیمیایی بی اثر باشد. بهینه برای ترمیم ، دارا بودن خواصی که باعث افزایش عمر ساختمان می شود و باعث ارتقاء ساخت و ساز پایدار می شود. ویژگی های خاص بتن پلیمری توسط ULMA ، که در ساخت قطعات آنها استفاده می شود ، به ایجاد ساختمان های کارآمد سازگار است.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .