شناسه پست: 2624
بازدید: 140

 پروژه های دیجیتالی و ساخته شده: با استفاده از فناوری برای کشف راه های جدید ساخت

 با مجوز از ساخت دیجیتال NCCR / رومان کلر

• نوشته شده توسط پائولا پینتوس

•ترجمه توسط تیم استارکد

تاکنون روشن شده است که فناوری تقریباً همه جنبه های زندگی ما را به خود اختصاص داده است. این روش ارتباط ما ، نحوه ارتباط ، نحوه کار و مطالعه را تغییر داده و حتی عادات خرید و غذا خوردن را تغییر داده است. معماری و ساخت و ساز از این موارد مستثنی نبوده اند ، و همچنین فناوری اکنون در شیوه اندیشه ، طراحی و ساخت نیز وجود دارد.

 پروژه های دیجیتالی و ساخته شده: با استفاده از فناوری برای کشف راه های جدید ساخت111

 

 استفاده از ابزارهای دیجیتال در محیط ساخته شده دارای کاربردها و نتایج متنوعی است. در این مقاله ، ما به پروژه هایی خواهیم پرداخت که در آنها فناوری از ابتدای طرح ، از طریق طراحی هر یک از عناصر آن و در نهایت ساخت و نتیجه ، نقش اصلی داشته است. این نمونه های اولیه همچنین نمونه هایی از تحقیقات کامل به منظور بهینه سازی زمان ، هزینه ها و به حداقل رساندن زباله های مرتبط با فرایندهای سنتی ساخت است.

ساخت دیجیتال ، رباتیک ، رابط کاربری ساخت واقعیت افزوده ، چاپ و اسکن سه بعدی و نرم افزارهای متنوع برای بهینه سازی فرایندها اعمال می شود اما همچنین مراقبت از مهارت های خاص ، عناصر طراحی و زیبایی شناسی برای فضاهای معماری با کیفیت بالا اعمال می شود ، تداخل ورودی های معماران و طراحان در کل روند نیز وجود دارد.

آجرچینی افزوده / تحقیقات گرامازیو کهلر

 پروژه های دیجیتالی و ساخته شده: با استفاده از فناوری برای کشف راه های جدید ساخت

© Michael Lyrenmann

 

 پروژه های دیجیتالی و ساخته شده: با استفاده از فناوری برای کشف راه های جدید

 © مایکل لیرمن

“برای رسیدگی به چالش های محدودیت تحرک و مهارت ربات های صنعتی موجود ، این پروژه صنعتگران را مجدداً به یک فرآیند ساخت دیجیتال معرفی می کند. با آموزش نوری به کارگزاران دارای اطلاعات دیجیتالی متناسب از طریق رابط کاربری سفارشی واقعیت افزوده ، یک اتصال مستقیم به مدل طراحی دیجیتالی تاسیس شود “

روند آجرکاری توسعه یافته ترکیبی از قدرت طراحی محاسباتی با مهارت و مهارت یک صنعتگر انسان است ، و یک پارادایم ساخت جدید کاملاً جدید ارائه می دهد.

 

 پروژه های دیجیتالی و ساخته شده:

 با مجوز از تحقیقات گرامازیو کوهلر

غرفه فیبر BUGA / ICD / ITKE دانشگاه اشتوتگارت

 استفاده از فناوری برای کشف راه های جدید ساخت

 با مجوز از ICD / ITKE

 

 پروژه های دیجیتالی

 با مجوز از ICD / ITKE

  Christoph Zechmeister ، همکار پژوهشی در ICD: “غرفه الیاف BUGA از 150.000 متر الیاف شیشه و کربن مرتب شده ساخته شده است. با توجه به رفتار هندسی پیچیده ساختارهای الیافی ، حالت های تعیین شده طراحی و مدل سازی برای پیمایش کامل در طراحی کافی نیست. فضایی که توسط سیستم های الیافی باز می شود. طراحی محاسباتی ، داده محور معمولاً بر اساس سیستم های ساختمانی مستقر و مجموعه داده های مرتبط است ، این از پتانسیل تولید فن آوری های دیجیتال به طور کامل استفاده نمی کند و قادر به مذاکره در مورد روابط متقابل پیچیده یک سیستم الیاف چند لایه نیست “

هدف ما این است که به جای استفاده از یک ابزار خطی ایجاد یک طراحی معماری ، همزمان مهندسی سازه و ساخت رباتیک  را با ایجاد یک روش طراحی مشترک بر اساس بازخورد محاسباتی مداوم پیش ببریم. استفاده از یک رویکرد یکپارچه در زمینه های مختلف پتانسیل کامل محاسبات را باز می کند و امکان نوآوری همزمان را در تمام مناطق درگیر فراهم می کند.

 “این روش طراحی مشترک در تمام مراحل پروژه در نظر گرفته شده است. در مراحل مقدماتی ، اولین طرح های دیجیتال بر اساس بازخورد فوری ساخته می شوند و به شبیه سازی های ساختاری اولیه مرتبط می شوند و توسط مدل های دستی فیزیکی برای کسب بینش از طراحی و ساخت سازه ها در ارتباط هستند.

محدودیت ها: مدل دیجیتال تمام این بازخورد و اطلاعات را در محیط طراحی محصور می کند و به ما امکان می دهد بدون نیاز به تکرار مجموعه ها یا مدل های نقاشی ، مستقیماً با رشته های مختلف ارتباط برقرار کنیم. به عنوان مثال می توانیم مسیرهای ابزاری برای ساخت رباتیک یا مجموعه داده ها برای تجزیه و تحلیل ساختاری ایجاد کنیم. مستقیماً از مدل طراحی خارج شده است. “

 

  کشف راه های جدید ساخت

 با مجوز از ICD / ITKE

 

 پروژه های دیجیتالی و ساخته شده: با استفاده از فناوری

 با مجوز از ICD / ITKE

غرفه چوب BUGA / ICD / ITKE دانشگاه اشتوتگارت

 پروژه های دیجیتالی   با استفاده از فناوری برای کشف راه های جدید ساخت

 با مجوز از ICD / ITKE

 

 پروژه های دیجیتالی و ساخته شده: با استفاده از فناوری برای کشف راه های جدید ساخت2323

 با مجوز از ICD / ITKE

 کارشناسی ارشد ایتک هانس جاکوب واگنر ، همکار پژوهشی در ICD: “نوشته شده در C-Sharp در محیط پلاگین Grasshopper3D برای راینو ، ابزارهای مدل سازی مبتنی بر عامل امکان شکل گیری الگوریتمی شکل فضایی را فراهم می کنند. در حالی که تولید خودکار هندسه های سه بعدی و منطق های جاسازی شده آنها برای تحقق بخشیدن به بیان متمایزتر تکتونیک ساختاری غرفه است ، اجرای حالتهای صاف تعامل مستقیم طراح با این ابزارهای محاسباتی از اهمیت حیاتی برخوردار است. این بدان معنی است که هوش ظهور یک عامل جاسازی شده و توزیع شده سیستم مدل سازی مبتنی بر تصمیمات بصری تیم برنامه ریزی همراه بود.

از طریق اعتبار جهانی و طبقه بندی کاملاً مشخص زبانهای برنامه نویسی ، سیستم محاسباتی عملاً نسبت به رشته ها و سلسله مراتب بی تفاوت است. این بدان معناست که به محض اینکه چنین سیستم مصنوعی در دسترس طراحان انسانی قرار گیرد ، باعث ایجاد همکاریهای روان و مستقیم بین معماران ، مهندسان ، سازندگان و متخصصان رباتیک ساخت و ساز می شود. چنین رویکردی برای تعبیه ذاتی جنبه های پایدار و فرهنگی در دنیایی که به طور فزاینده ای دیجیتالی می شود ، بسیار مهم است. سرانجام ، ما معتقدیم که این امر به الگوی طراحی معماری فراگیر و یکپارچه ای منجر می شود که ما آن را طراحی مشترک می نامیم. “

 پروژه های   ساخته شده: با استفاده از فناوری برای کشف راه های جدید ساخت

پروژه های دیجیتالی و ساخته شده با استفاده از فناوری

 

 پروژه های دیجیتالی و ساخته شده: با استفاده از فناوری برای کشف راه های جدید ساختت

 با مجوز از ICD / ITKE

ساخت دیجیتال DFAB House / NCCR

  فناوری برای کشف راه های جدید ساخت در معماری

 © رومن کلر

 

 پروژه های دیجیتالی و ساخته شده: با استفاده از فناوری برای کشف راه های جدید ساخت در زندگی مدرن

پروژه های دیجیتالی و ساخته شده با استفاده از فناوری

 © رومن کلر

کنراد گراسر ، دکتری محقق در زمینه ساخت دیجیتال NCCR: “هدف از طراحی این بود که یک زبان معماری را بیابد تا روند ساخت آن را بیان کند. بنابراین ، از فرصت های طراحی و همچنین محدودیت های هر فناوری IO ، به عنوان ورودی های طراحی استفاده می شود که از اولین طراحی مفهومی شروع می شود. این یک فرآیند طراحی تعاملی را ایجاد می کند که در آن اطلاعات معماری / برنامه ریزی خاصی (به عنوان مثال محدوده های اتاق یا پاکت ساختمان ، محدودیت های مهندسی سازه) به عنوان ورودی برای ابزارهای تولید IO استفاده می شود و نتیجه فرآیند تولید به مدل اصلی باز می گردد علاوه بر این ، برخی از ابزارهای تولیدی برای اجازه دادن به تغییرات طراحی شده توسط تیم معماری و ارائه بازخورد ساخت پذیری در زمان واقعی ، اصلاح شده اند. “

DFAB HOUSE از این نظر منحصر به فرد است که اولین مدل های سه بعدی مفهومی با در نظر گرفتن ابزار ساخت دیجیتال انجام شده است. این یک فرآیند ایجاد مشترک را آغاز کرد که در آن ارتقا D ، طراحی و مهندسی فناوری DFAB به طور موازی اتفاق افتاد. این امکان وجود داشت زیرا نشان دادن فن آوری های جدید ساخت دیجیتال هدف اصلی پروژه بود ، به طور طبیعی طراحی را با فناوری ها همسو می کرد.

 

معماری دیجیتال مدرن

 با مجوز از ساخت دیجیتال NCCR / رومان کلر

کابین بتونی چاپی سه بعدی ربات / تیم پروفسور XU Weiguo

 پروژه های دیجیتالی و ساخته شده: با استفاده از فناوری برای کشف راه های جدید ساخت

 با احترام از تیم پروفسور XU Weiguo

 

معماری مدرن

پروژه های دیجیتالی و ساخته شده با استفاده از فناوری

 با احترام از تیم پروفسور XU Weiguo

“ما با توجه به نیازهای مدل سازی موجودیت ، از نرم افزار MAYA استفاده کردیم و منطق شکل و ساختار فضا را برای تعیین مدل پیاده سازی انجام دادیم. سپس از طریق برنامه ریزی مسیر چاپ و کدگذاری چاپ ، پرونده دیجیتال را تکمیل می کنیم ، و سپس پرونده های دیجیتالی ربات تجهیزات چاپ سه بعدی برای بتن ریزی مواد به صورت لایه به لایه چاپ پشته ، بنابراین شکل منحنی کابین کتاب را ایجاد می کند.

در چاپ کابین از 2 مجموعه سیستم چاپ بازوی رباتیک ، یکی پایه چاپ ساختمان درجا و سازه اصلی ، دیگری دیوار قوس پیش چاپ درجا ، و یک سقف گنبد استفاده می شود. هر تجهیزات چاپی برای کار به 2 نفر نیاز دارد که در مجموع به 4 تا 5 تکنسین ساختمانی برای شرکت در روند ساخت احتیاج دارند. “

 

معماری نرم افزار

 با احترام از تیم پروفسور XU Weiguo   

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .